INNESOTA

                               
           
                           
                                     

 

INNESOTA

 

INNESOTA

 
 
SATURDAY, SEPTEMBER 7, 2002  HUTCHINSON, MN
OVER 700 KIDS PARTICIPATED
 
   

BOYS AGE 4

1ST - LUKE BARRINGER - RICE

2ND - JACOB GILLEN - NEW PRAGUE

3RD - MATTHEW MCNAB

 

BOYS AGE 5

1ST - LOGAN ALM - HAWLEY

2ND - TED ZIPOY - KIMBALL

3RD - BENJAMIN WITT - LITTLE FALLS

 

BOYS AGE 6

1ST - DEREK MEYER - WAHPATON , ND

2ND - BRANDON SANDERS - FRAZEE

3RD - ISAAC MARTE - STAPLES

 

BOYS AGE 7

1ST - DEREK BUYSSE - MARSHALL

2ND - AUSTIN OLSON - APPLETON

3RD - ALEX AKEY - DUNDAS

 

BOYS AGE 8

1ST - TRENT BLONIGEN - PAYNEVILLE

2ND - LUCAS SCHWOPE - ARLINGTON

3RD - TAYLOR RUDINICK - NICOLLET

 

BOYS AGE 9

1ST - LUKE HAINKA - WANAMINGO

2ND - TED ATTESON - ST. PETER

3RD - BRADY JENSEN - AUSTIN

 

BOYS AGE 10

1ST - BENJAMIN HENSON - BUFFALO

2ND - ETHAN JENSEN - RINGSTED, IA

3RD - ADRIAN RASMUSSEN - WELCOME

 

BOYS AGE 11

1ST - ALEX HILPISCH - STILLWATER

2ND - MICHAEL SMITH - LAKE PARK 

3RD - ANDREW PIEKARSKI - ROSEMOUNT

 

BOYS AGE 12

1ST - TOM BIANCHI - ELGIN

2ND - ADAM CLEMEN - APPLETON

3RD - MICHAEL FUNKE - LAKE CITY

GIRLS AGE 4

1ST - MAISIE WALTER - MONTROSE

2ND - ANDREA MOLUS - CLEAR LAKE

3RD - KATELYN QUAST - ARLINGTON

 

GIRLS AGE 5

1ST - SARAH BUYSSE - MARSHALL

2ND - SIERRA BERGHUIS - ROSEMOUNT

3RD - JUSTINE REVERMANN - MELROSE

 

GIRLS AGE 6

1ST - KATHERINE KLAMM - PRIOR LAKE

2ND - KATHERINE MANZ - BUFFALO

3RD - ANNA ANDERSON - ALBERT LEA

 

GIRLS AGE 7

1ST - LEXIE ANDERSON - PLYMOUTH

2ND - MARY KATE HOLLEN - NEW HOPE

3RD - PAIGE BROWN - MT. LAKE

 

GIRLS AGE 8

1ST - TAYLOR FARR - BLOOMING PRAIRIE

2ND - BRITTANY LUNDSTRA - HUTCHINSON

3RD - JANA SANDERS - FAIRMONT

 

GIRLS AGE 9

1ST - KIM MILLER - LITCHFIELD

2ND - SAMANTHA ADELMAN - FARMINGTON

3RD - COLEEN WAGNER - MILAN

 

GIRLS AGE 10

1ST - NICOLE FACILE - IVANHOE

2ND - ASHLEY LAHAISE - HAWLEY

3RD - SHELBEY SCHMIDT - COLOGNE

 

GIRLS AGE 11

1ST - ABBY MUEHLENHARDT - GREEN ISLE

2ND - BRITTANY FRITZ - WINTHROP

3RD - CHRISTINA SCHWENK- MURDOCK

 

GIRLS AGE 12

1ST - BRITTANY BOETTCHER - BLUE EARTH

2ND - NICOLE LOGE - BYRON

3RD - MEGAN BEAUDRY - ALBERTVILLE

   
                                     
                                     
                           

   
                               
 

INNESOTA

 

back

to

 top

     
         
   

don_oechsle@hotmail.com